אודות

אילנית הלפרין

אילנית הלפרין

רואת חשבון מוסמכת, CPA ובוגרת BA במנהל עסקים בהתמחות חשבונאות.
בעלת ותק וניסיון מעשי מוכח של למעלה מ-21 שנים.
מלווה חברות ציבוריות ופרטיות, עסקים ויזמויות בתחילת דרכם ומספקת עבורם קשת רחבה של שירותים פיננסיים.
בעלת התמחות בביצוע ביקורות חשבונאיות על פי התקינה הבינלאומית, האמריקאית והישראלית.

לאור ניסיוני רב השנים בתחומים שונים, נוכחתי ללמוד שליווי עיסקי/אישי נכון ומקצועי יכול להוביל מנהלים ו/או בעלים לקבלת החלטות מצמיחות בעסק בתחומים שונים ובכך לשפר באופן משמעותי את התוצאות העיסקיות. אני מאמינה שהניסיון העשיר שצברתי בתחומים שונים, מספק עבורי יתרון רב וראיה רחבה יותר של העסק לא רק בהיבט הפיננסי. 

אני אדם של מערכות יחסים ארוכות טווח ולכן חשוב לי מאוד, לפני הכל, האמון והחיבור האישי עם הלקוח וכפועל יוצא, השירותים ניתנים על ידי עם הקפדה על טיפול מסור ואישי, מענה מגוון לצרכי הלקוח תוך שמירה על מקצועיות גבוהה, ראיה רחבה והיקפית הן עיסקית והן אישית, חשיבה מחוץ לקופסא ומתן ערך מוסף בכל אחת ואחת מהפעולות העסקיות.

מומחיות פיננסיות

ניסיון רב בביצוע ביקורות חשבונאיות על פי התקינה הבינלאומית (IFRS), האמריקאית (US GAAP) והישראלית (ISRAEI GAAP), ייעוץ וליווי חשבונאי ומיסויי במיזוגים, רכישות ושינוי מבנה נוספים. ליווי הנפקות וגיוסי הון בארץ ובחו"ל וליווי חברות מול רשות ניירות ערך בארץ ובארה"ב, ניסיון בביצוע בדיקות נאותות (Due Diligence) חשבונאית ומיסויית, ניסיון בביקורת נהלי הבקרה הפנימית בחברות ציבוריות לאור מתן חוות דעת על אפקטיביות הבקרה (SOX, ISOX), ליווי ומתן ייעוץ מס שוטף לחברות ציבוריות ופרטיות הפועלות בתחומים שונים.

ניסיון רב תחומי

בנוסף לנסיוני רב השנים בתחום הפיננסי, צברתי גם ידע וניסיון רב בהקמה,פיתוח וניהול ישיר של מחלקות שונות ומגוונות:
מחלקת משאבי אנוש לרבות הקמה והטמעה של פעילות מש"א בארגון, בניית תקציב ובקרה תקציבית, שכר ויחסי עבודה, שליטה בדיני עבודה.
כמו כן את מחלקת ייעוץ מערכות מידע לרבות בניית צוות המומחה בתחום זה ושיווק המחלקה ומחלקת תמריצים וחדשנות לרבות בניית צוות המומחה בתחום זה ושיווק המחלקה בתוך הפירמה ומחוצה לה.

ליווי וייעוץ עסקי

כחלק מהשירותים הרבים אותם מספקת הפירמה, אני שמחה לספק ליווי וייעוץ עסקי  לחברות יזמיות משלבי הקמתן הראשוניים ועד להצלחה המיוחלת בפועל. בנוסף, ליווי מקיף ומתן ייעוץ מס שוטף לחברות ציבוריות ופרטיות הפועלות בתחומים שונים. 
כמו כן ליוויתי ככמנטורית בתחום העסקי והחשבונאי עשרות סטודנטים במכללה למנהל, הטכניון, חממות ואקסלרטורים שונים ומגוונים.